About Us

team

Branka Petronijević

Executive Director
+381 63 634 522
branka@advercity.rs

Branka

team Igor Ilić - Igy

Igor Ilić

Event & Production
+381 63 464 813
igor@advercity.rs

Igy

team Igor Radenković - Igor

Igor Radenković

UX & UI Designer
igor.radenkovic@advercity.rs

Igor

team Ivan Živanović - Ivan

Ivan Živanović

Partner & Creative director
+381 63 474 880
ivan@advercity.rs

Ivan

team Ivan Rajić - Ivča

Ivan Rajić

Maintenance
+381 63 464 860
ivanrajic07@gmail.com

Ivča

team Jelena Pančić - Jelena

Jelena Pančić

Outdoor Booking
+381 63 464 828
jelena@advercity.rs

Jelena

team Marina Stanković - Marina

Marina Stanković

Lead Graphic Designer
+381 64 1418 217
marina@advercity.rs

Marina

team Milanka Krivokapić - Mikica

Milanka Krivokapić

Finance
+381 63 464 850
mikica@advercity.rs

Mikica

team

Miljana Gašić

Social Media Manager
+381 63 634 335
miljana.gasic@advercity.rs

Miljana

team

Luka Filipović

Graphic Designer
+381 64 88 24 721
luka@advercity.rs

Luka

team

Milan Stanojević

Graphic Designer
+381 63 14 66 202
milan@advercity.rs

Milan

team

Marija Prvulović Videnović

Social Media Manager
+381 63 301 168
marija@advercity.rs

Marija

team

Anđela Grozdanović

Graphic Designer
+381 61 54 02 47
andjela@advercity.rs

Anđela

team

Miljana Zdravković

Graphic Designer
+381 65 921 88 19
miljana@advercity.rs

Miljana

team Miloš Nikolić - Miloš

Miloš Nikolić

Senior Graphic Design
+381 63 634 374
milos@advercity.rs

Miloš

team Saša Jotov - Saša

Saša Jotov

CEO
+381 63 413 888
sale@advercity.rs

Saša

team Miodrag Vasić - Vaske

Miodrag Vasić

Web Design
vasa@advercity.rs

Vaske

team Milan Petrović - Milan

Milan Petrović

Senior Web Developer

Milan

team Miodrag Kocić - Miki

Miodrag Kocić

Senior Backend Developer

Miki

team Nikola Stajić - Staja

Nikola Stajić

UX / UI Design

Staja

team Vladimir Minčev - Vlada

Vladimir Minčev

Full Stack Developer
vladimir@advercity.rs

Vlada

team Dejan Tasić - Deki

Dejan Tasić

Outdoor maintenance
+381 63 474 569

Deki